Samen beter!

Bestuursbureau

Samen Beter!


Het CvB bestaat uit:

Judith Rook, j.rook@wijdevenen.nl

Het Bestuursbureau bestaat verder uit:

Bestuurssecretaris:
Mireille Mensink, m.mensink@wijdevenen.nl

Managementassistent
Ellis de Jong, e.dejong@wijdevenen.nl

Controller
Marlinde Dessing - Oosterhoff, m.dessing@wijdevenen.nl

Beleidsmedewerker Facilitaire zaken/beheer:
Gonneke de Jong, g.dejong@wijdevenen.nl

Beleidsmedewerker Onderwijs & ict:
Olaf de Groot, o.degroot@wijdevenen.nl

Beleidsmedewerker Onderwijs & kwaliteit:
Karlieneke Speijers, k.speijers@wijdevenen.nl

Beleidsmedewerker Personeel en organisatie a.i.:
Marjanne Mak, m.mak@wijdevenen.nl

Administratieve ondersteuning personeelszaken:
Corina van der Loo, c.vanderloo@wijdevenen.nl

Administratieve ondersteuning personeelszaken:
Else van Egmond, e.vanegmond@wijdevenen.nl

Secretariaat en Administratieve ondersteuning:
Ria Pasterkamp, r.pasterkamp@wijdevenen.nl